Mateusz Kusznierewicz


Magazyn


 

 

Żeglarstwo uprawiam od 30 lat, ale mam też wiele innych pasji, które odkryłem już dawno, a na które miałem wciąż zbyt mało czasu. Dopiero w zeszłym roku, gdy zakończyłem karierę olimpijską mogłem rozwinąć swoją działalność szkoleniową i społeczną. Mam też więcej czasu na grę w golfa – sport, który obok żeglarstwa jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji sportowej. Zdecydowałem się stworzyć Magazyn, z tych samych powodów, dla których rozpoczynałem inne swoje przedsięwzięcia, dlatego że czułem taką potrzebę i dlatego, że docierały do mnie informacje o zapotrzebowaniu na nie.

Pierwsze wydanie Magazynu ukazało się w zeszłym roku. Zachęceni sukcesem poprzedniej edycji, na 2014 rok przygotowaliśmy kolejne wydanie Magazynu Mateusza Kusznierewicza. Tym razem zawierające treści spełniające oczekiwania jeszcze bardziej wymagającego czytelnika. Znajdziecie w nim artykuły o żeglarstwie, golfie, podróżach, felietony o nowych technologiach, zdrowiu oraz inspiracjach pomocnych w dążeniu do celu i rozwoju osobistego. Polecam również wywiady z ciekawymi ludźmi, których podziwiam i od których tak wiele się nauczyłem.

Magazyn jest rocznikiem, który został wydany w nakładzie 30 tysięcy egzemplarzy. Jest on dodatkiem do kwietniowego wydania “Żagli”. Będzie także dystrybuowany przez cały rok w wielu prestiżowych miejscach i przy okazji wydarzeń, w których będę uczestniczył.

Praca nad wydaniem Magazynu trwała 2 miesiące i przyniosła wiele radości i satysfakcji mi i całemu zespołowi redakcyjnemu. Mam nadzieję, że jej efekty przypadną Wam do gustu.

Zapraszam do lektury.

Mateusz Kusznierewicz

 

Partnerzy MAGAZYNU MATEUSZA KUSZNIEREWICZA 2014

ARCHIWALNE WYDANIA MAGAZYNU

                      

KONTAKT

  • user_white Marta Bezubka – Glaza
  • speech_white Tel. +48 661 252 744
  • mail_white kontakt@kusznierewicz.pl

ODWIEDŹ MNIE NA:

Scroll to top
  • Facebook
  • Twitter