Mateusz Kusznierewicz


Kurs na sukces: Szkolenia i wykłady motywacyjne
Szkoleniowa przygoda Mateusza rozpoczęła się w 1996 r., tuż po zdobyciu złotego medalu na Igrzyskach w Atlancie. Olimpijskie laury sprawiły, że z dnia na dzień stał się rozpoznawalny. Ludzi interesowało, w jaki sposób kieruje swoją karierą, szukali recepty na sukces. Mateusz postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami.

Każde z przeprowadzonych szkoleń jest inne, skrojone na miarę konkretnej firmy i potrzeb jej pracowników. Tematyka dotyczy takich zagadnień jak: motywacja, komunikacja, partnerstwo i współpraca, przywództwo, wykorzystanie doświadczeń ze sportu w biznesie i rozwój osobisty. Mateusz przeprowadził już ponad 350 szkoleń i wciąż doskonali swoje prelekcje.

Wśród firm, które zaprosiły Mateusza Kusznierewicza, znalazły się m.in.: Sony Ericsson (szkolenie w języku angielskim dla kadry zarządzającej z całego świata), Bank Pekao S.A., GlaxoSmithKline, Mercedes – Benz, Diners Club i wiele innych.

Współpracujemy zarówno z dużymi firmami jak i agencjami organizującymi kompleksowe wydarzenia specjalne i kongresy.

Wiele wystąpień prowadzonych jest również na zaproszenie uczelni wyższych i szkół. Na przykład w Szkole Głównej Handlowej, na specjalne zaproszenie Tomasza Redwana, żeglarz zdradzał studentom tajniki rozwijającego się w Polsce marketingu sportowego. Studentom podyplomowych studiów Psychologii Sportu Pozytywnego w Sopocie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, opowiedział jak wielką siłą jest motywacja w dążeniu do wyznaczonego celu i jak pasja pomaga w realizacji marzeń.

W spotkaniach z żeglarzem biorą także udział kandydaci na managerów. Tak było na przykład w trakcie cyklu szkoleń dla Unilever (w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu), w których uczestniczyli studenci zainteresowani pracą w tej korporacji.

W kwietniu i maju 2013 roku, Mateusz Kusznierewicz był prelegentem na najważniejszym wydarzeniu branży HR w Polsce – Kongresie Kadry, jak również wraz z p. Michałem Kobosko poprowadził prestiżowy cykl spotkań dla klientów Noble Bank – “Private Banking po godzinach.”

Pasja, doświadczenia i praktyczna wiedza przekazywane w wystąpieniach Mateusza inspirują i motywują słuchaczy.

 

Zapraszamy do współpracy.

Marta Bezubka – Glaza
tel. +48 661 252 744
marta.bezubka@kusznierewicz.pl

 

KONTAKT

  • user_white Marta Bezubka – Glaza
  • speech_white Tel. +48 661 252 744
  • mail_white kontakt@kusznierewicz.pl

ODWIEDŹ MNIE NA:

Scroll to top
  • Facebook
  • Twitter