Najlepsze rady dla sportowców na Youtube!

Żeglarstwo, Sport|13.07.2021

To był spontaniczny pomysł, aby co tydzień, w czwartki nagrywać „z ręki” krótkie materiały video na różne żeglarskie tematy. Publikujemy je już od ponad roku na moim Instagramie i Facebooku oraz na kanale na YouTube. Jest już na nim ponad 80 filmów! Jest więc co oglądać. Znajdziecie na nim m.in. wspomnienia z moich najważniejszych, sportowych momentów, jak Bacardi Cup, Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie. A także kolejne odcinki wspomnianego wcześniej cyklu #żeglarskieczwartki, webinary edukacyjne, wywiady oraz wystąpienia. Zapraszam!

Mój kanał na YouTube jest gotowy, ale nie jest skończony! I nigdy nie będzie! Rozwijanie kanału Mateusz Kusznierewicz jest jednym z moich celów komunikacyjnych na 2021 r. Nie jestem w tym profesjonalistą. Zawodowym youtuberem też nie będę. Po prostu lubię dzielić się swoją wiedzą i obserwacjami. Systematycznie umieszczam na nim kolejne filmy.

To właśnie na moim YouTube znajdziecie wszystkie odcinki mojej autorskiej serii #żeglarskieczwartki, które są publikowane w każdy czwartkowy wieczór około godz. 21:00.

Na kanale znajdziecie również wywiady z tak znanymi gośćmi, jak Olivier Janiak, Jakub Bączek, Marek Kamiński czy Radosław Majdan które zrealizowaliśmy wspólnie z Medicover. Nie zabrakło również wspomnień z pamiętnych Igrzysk Olimpijskich w Atlancie i z Aten.

Serdecznie zapraszam do subskrybowania mojego kanału na YouTube: www.youtube.com/mateuszkusznierewicz1.

Podobne historie